Paraşütle Atlama

Oylanmamış 0 yorumdan
0/5
0% misafir tavsiye ediyor

İstek listesi

0 kişi ilgilendi

Başlangıç Zamanı

10:00

Süre

1 Saat

Konum

Kaş

Açıklama

Adrenalin ve gökyüzünde özgürlük...Yerden yüzlerce metre yükselerek muhteşem bir  manzarayı kuşbakışı izlemek kulağa cazip geliyor mu? Profesyonel yamaç paraşütü hocaları eşliğinde bu heyecanı sizde doyasıya yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kendinize, “Bunu istiyorum.” diyebilmek. Öncelikle biraz cesaret gerektiren bu sporu bir kez deneyenler, kısa süreli heyecanın ardından unutulmaz manzaraları zihinlerine kazıma şansı yakalıyor.  Dünyanın en iyi pistlerinin ve pilotlarının bulunduğu Fethiye ve Kaş’da bu eşsiz özgürlüğü denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Uygun gün ve saatin belirlenmesinin ardından paraşüt firması sizi en uygun piste çıkaracak kısa bir eğitimin artından eşsiz bir manzara eşliğinde ölmeden önce yapılması gereken 100 şeyden birini yapmış ve unutulmaz anılar yaşamış olacaksınız dilerseniz bu anları video ile kayıt altına alabilir ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Tek (single) atlayış yapmak isteyen deneyimli sporcuların gereksinim duydukları ekipman ve transfer hizmetlerini, bölgedeki seyahat acentelerinden sağlamaları mümkün.Bir pilot eşliğinde tandem atlayışı yapmak ve mavi gökyüzünde süzülürken muhteşem  görselliği kameranızla belgelemek yalnızca tatilinize değil, tüm yaşamınıza renk katacak bir deneyim. Üstelik farklı yamaç paraşütü firmaları arasından fiyat ve kalite karşılaştırması yapabileceğiniz birçok seçenek bulunuyor.Yükselen adrenalin ve özgürlüğün coşkusu tatilinizin kalan bölümünde de sizleri terk etmeyecek...

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ne kadar sürüyor?
Yamaç paraşütü aktivitesi komple toplamda 1 saat olarak öngörülmektedir. Fakat hava şartları ve önceki uçuşladaki sarkmalar bekleme süresini uzatabilir.

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Kaynak: 0 yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
Ortalama
0
Yetersiz
0
Berbat
0
Yorum Yok
Yorum yapmak için giriş yapmalısınız
- 650,00₺

Ek fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
-
650,00₺
0 Yorum
Mesajlar {{unread_count}}
Sohbet et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}