Hakkımızda

 

Villamantalya.com Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.

 

Türkiye’nin En güzel tatil bölgelerinde, muhafazakar villa, kiralık villa, farklı konsept ve özelliklerde size özel villa tatili mutluluğunu yaşamanız amacı ile villamantalya.com villa tatili hizmetini size ve sevdiklerinize sağlamayı hedeflemektedir. 

 

Şirketimiz; villa tatili, villa kiralaması, villa projeleri, konut / inşaat projeleri, kamu ve özel ihaleler, gayrimenkul hizmetleri, kafe, restaurant dekorasyonları ve yapımı, mimari projeler ve mimari çizim hizmetleri ile Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Ayrıca bölgesel olarak İstanbul, Antalya ve Muğla şehirlerinde aktif olarak faaliyet göstermektedir.

 

Faaliyet gösterdiğimiz tüm iş alanlarında toplum, çalışanlar ve iş ortaklarımız için katma değer sağlamak, faaliyet ve hizmetlerimiz de sürdürebilirlik, çevreye saygı ve sosyal sorumluluk bilinci ile işimizi yürütmek ve büyütmek, dinamik ve etkin çalışma anlayışı ile doğruluk ve dürüstlük amacı ile ilerlemek, paydaşlarına değer veren, güvenirliliği yüksek, kendi sektöründe lider ve güçlü olmaktır.                                                                             

Mesajlar {{unread_count}}
Sohbet et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}